portakal

Gönderen Konu: İstanbul Avukat  (Okunma sayısı 23 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetaydin

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 1
  • Toplam: 0
İstanbul Avukat
« : 11 Nisan 2018, 12:14:44 »
Arabulucu Avukat Penbe Üner Keskin Hukuk Bürosu İstanbul içinde başta Şişli, Beşiktaş, Bakırköy ilçelerinde Şişli Avukat, Beşiktaş Avukat veBakırköy Avukat hizmetleri vermektedir. 13 yılı aşkın tecrübesiyle başta Resmi Arabuluculuk, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tazminat Hukuku ve Tüketici Hukuku olmak üzere hukukun farklı alanlarında çalışmakta ve müvekkillerine en kaliteli Şişli Avukat hizmetini sunmaktadır.
Her ne kadar size uzak bir ihtimal gibi görünse de hayat, zaman zaman karşımıza bazı sorunlar çıkarıyor. Ve bazen de bu sorunların yasal mercilere başvurmadan çözümü imkânsız gibi görünebiliyor. Böyle durumlarda çözümü yalnız aramak yerine başarılı, tecrübeli, işini severek ve titizce yapan profesyonel bir avukata ihtiyacınız var demektir. İşte bu gününüzde yanınızda  Avukat Penbe Üner Keskin var. Siz de yasal sorunlarınızla ilgili danışacak bir yer arıyorsanı You are not allowed to view links. Register or Login Penbe Üner Keskin sizin birinci adresiniz.
Şimdiye kadar hem şahsi hem de kurumsal birçok müvekkil edinmiş olan Penbe Üner Keskin Hukuk Bürosu, profesyonel ve titiz çalışmayı kendisine ilke edinmiş olup kendileriyle iletişime geçecek olan misafirlerine de aynı titizlikte hizmet sunmaya hazırdır.
Eğer hukuki bir süreç içindeyseniz, biri size dava açtıysa ya da birinden davacı olmayı düşünüyorsanız, ilk durağınız Avukat Penbe Üner Keskin Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.
You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

İstanbul Avukat
« : 11 Nisan 2018, 12:14:44 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor