portakal

Gönderen Konu: Psikolog seç psikolog bul  (Okunma sayısı 37 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hgirua

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 17
  • Toplam: 0
Psikolog seç psikolog bul
« : 13 Nisan 2018, 10:37:34 »
Yüzyıllımızın hastalıklarına en iyi çözüm doğru psikolog bularak tedavi olmaktadır. [url: http://www.psikologsec.com]Psikolog bul[/url] portalı üzerinden istediğiniz kriterlere uygun uzmana ulaşabilirsiniz.
İşsiz kalma, boşanma, eşin, anne-babanın, evladın vefatı, emeklilik, ekonomik sorunlar, aile içi çatışmalar, yıllarca çalışmaya rağmen istenen bölüme yerleşememe, sağlık sorunları, sevilen kişinin ya da nesnenin kaybı ya da hiçbir zaman o aranan sevgiyi bulamama? (Uzman Psikolog Rehberi) Bunlar karşısında hemen hepimiz üzülür, incinir, umutsuz ve çaresiz hissederiz. Kimimiz kendimizi eve kapatıp yemeden içmeden kesiliriz, kimimiz aksine yemeye içmeye veririz kendimizi, zaten fazla olan kilolarımıza kilo ekleriz. Kimimiz yatak döşek, salya sümük ağlarken, kimimiz kendimizi uykuya verir, kaybettiğimiz hayallerimizi, umutlarımızı, aşkımızı rüyalarımızda ararız. Ve hemen hepimizin dilinde bu duygularımıza tercüman bir cümle vardır ?depresyondayım?.

You are not allowed to view links. Register or Login

Günümüzde depresyonu duymayan yoktur herhalde. Şiirler, methiyeler düzülmese de adına şarkılar yazılan rahatsızlıktır depresyon. Hakkında hemen herkesin az buçuk bir şeyler bilmesi bir yönden iyi olsa da, bu durum birçok yanlış bilgiyi ve inanışı da beraberinde getirmektedir. Evet, beklenmedik, istenmedik olaylar, durumlar karşısında hepimiz aşırı şekilde üzülür, incinir, hayal kırıklığı yaşarız. Fakat sağlıklı kişiler için yaşanan bu acı olayların etkisi, zaman geçtikçe oldukça hızlı bir şekilde ortadan kalkar. Yaşanan acı büyük olsa bile günlük yaşamın bir parçasıdır ve her şeye rağmen hayat devam ediyordur. Canınız çok yanmasına rağmen bir hafta sonra işe ya da okula gidebiliyor, çıkıp eğlenmeseniz de arkadaşlarınızla dertleşebiliyor, üç gün dünya gözünüze çok karanlık gelse de dördüncü gün hayatın devam ettiğini kabul edip normal yaşamınıza dönebiliyorsunuzdur.

Bilişim Forum

Psikolog seç psikolog bul
« : 13 Nisan 2018, 10:37:34 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor