Gönderen Konu: Kahvaltı Takımı Fiyatları | Kahvaltı Takımları  (Okunma sayısı 100 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metinyazari

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 6
  • Toplam: 0
Dünya’nın neresinde olursanız olun gününüzün keyifli ve enerjik geçmesi için sıkı bir kahvaltıya ihtiyacınız var. Özellikle bizim kültürümüzde tüm aile bireyleri sofralarda buluşur ve hatta Pazar kahvaltılarını bir gelenek haline getirirler. Hal böyle olunca sunumlardaki kahvaltı takımı da ayrı bir anlam kazanıyor.

Her ev hanımı kahvaltı takımları arasından seçimini yaparken yüzlerce ayrı şeyi düşünür. Yemek masasıyla uyumlu olur mu? Kare mi yoksa yuvarlak mı? Desenli mi yoksa sade mi? Daha bir sürü soruyu kendisine sorar ve en mantıklı geleni satın almak ister. Hem internet üzerinden hem de mağazalarda, birçok farklı markanın kahvaltı takımı modelleri bulunmaktadır. Bazı renk ve desenler kendinizi daha iyi hissetmenizi ve keyifli bir sofra kurgulamanızı sağlar.


Kahvaltı Takımı Nasıl Seçilir?

Tamamen kişisel zevkler ve beğeniler ile You are not allowed to view links. Register or Login seçilmektedir. Ama kaliteli olması ve sağlıklı bir malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Her sabah üzerinde kahvaltı yapacağınız tabakların seçimi büyük oranla sizin zevklerinize bağlı olsa da bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

  • Renk
  • Desen
  • Form
  • Malzeme

Renk
Renk seçimi yaparken kişisel beğenileriniz ön plana çıksa da daha çok uyumluluğu göz önünde bulundurmanızı öneriyorum. Çünkü kahvaltı sofrası bir bütünlük oluşturmalıdır. Böylece kusursuz, hem göze hem de mideye hitap eden bir sofra hazırlayabilirsiniz.

Desen
You are not allowed to view links. Register or Login genellikle çok desenli ve cıvıl cıvıl renkli modellerden seçilir. Fakat daha az, sade ve minik detaylar barındırması sofranızın daha alımlı görünmesini sağlayabilir. 6 kişilik ve 12 kişilik olarak tasarlanan kahvaltı takımlarının desenlerinde genellikle doğanın izlerini görürüz. Bunun sebebi ise günün ilk öğününü daima huzurlu bir şekilde hazırlamak ve tüketmek istediğimizdendir.

Form
Kahvaltı takımları genellikle kare veya yuvarlak form ile tasarlanır. Fakat yenilikçi modeller ile farklı ve daha modern formlarla karşılaşmakta mümkün. Bunlara örnek olarak delikli kahvaltı takımı modellerini gösterebiliriz. 

Malzeme
Genellikle porselen kahvaltı takımları olsa da bambu gibi ahşaptan üretilen modellerde satılmaktadır. Porselen içerisinde kullanılan malzemeler hem takımın kalitesini, hem dayanıklılığını hem de sağlığını gözler önüne sermektedir. Bu yüzden You are not allowed to view links. Register or Login satın almadan önce malzemesini mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Türkiye ve Dünyadan Kahvaltı Takımı ÖrnekleriBilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor