Gönderen Konu: Tesisat Sorunlarnız için Güler Sıhhi Tesisat Hizmetleri  (Okunma sayısı 49 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kalitelisiteler

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 5
  • Toplam: 0
Hamam – Jakuzi Tesisatı

Tarihi geçmişe sahip hamamlar belirli sistemler ile ısıtılmaktadır. Sıcak su ihtiyacı birtakım teknikler kapsamında yapılarak You are not allowed to view links. Register or Loginkurulmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti
Yapılarda meydana gelen sorunlardan biri de su kaçaklarıdır. Su tesisatları sıva altı tesisatlar olduğu için, kaçak durumunun anlaşılması ancak suyun kaçak yaptığı bölgeden dışarı çıkmasından sonra olur. Su yüzeye doğru yönlendiği zaman, zeminlerde sararma, kabarma, nem ve küf gibi sorunlara yol açar. Bazen de damlama şeklinde belirti verir. Bu belirtiler ortaya çıktıktan sonra You are not allowed to view links. Register or Login yaptırmak zorunlu hale gelmiş demektir.

Tıkanıklık Açma
Gider borularınız ile ilgili her türlü işlemde firmamızı arayıp sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. You are not allowed to view links. Register or Login, temiz ve kirli su tesisatı, soğuk ve sıcak su tesisatı olmak üzere birçok işlemi profesyonel kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

Bilumum Montaj İşleri
Sıhhi tesisat konusunda faaliyet gösteren firmamız You are not allowed to view links. Register or Login konusunda yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Yılların deneyim ve birikim ile kusursuz bir montaj hizmeti sunan firmamızın tercih ettiği malzemelerin tamamı birinci sınıf kalitededir.

Cami Yerden Isıtma – Şadırvan Tesisatı
Cami Yerden Isıtma & Şadırvan Tesisatı Isıtma sorunu olan camiler için yerden ısıtma hizmeti sunarak dört dörtlük bir şekilde hizmet sunan firmamız, You are not allowed to view links. Register or Login ile Türkiye genelinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

You are not allowed to view links. Register or Login


Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor