Gönderen Konu: ISO 9001 belgelendirme  (Okunma sayısı 42 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2916
  • Toplam: 0
ISO 9001 belgelendirme
« : 12 Mayıs 2018, 04:42:48 »
İso Belgesi Fiyatı

Bir ISO Belgesi için sarf edeceğiniz ücret, sizin iso belgesine olan bakış açınıza, belgeden beklediğiniz beklentilere göre maddi açıdan çok fazla değişiklik göstermektedir. ISO belgesi fiyatları ile alakalı temel olarak beklentiyi 2 kategoriye ayırmak mümkün olmaktadır.

Ucuza ISO Belgesi ile Belgelendirme

İhale ve benzeri başvurularda kullanmak amacı güden hızlı bir çözüm aradığınızda en düşük maliyetli belgeler işinizi görecektir. Bu You are not allowed to view links. Register or Login 500-700 dolar seviyesinde bir ücret ödemeniz yeterli olacaktır. Bu tarz belgeleri veren iso belgelendirme kurumları genellikle küçük kurumlar olup, marka değerleri yok denecek kadar az olan kurumlardır. Bundan dolayı bu tür ISO 9001 belgelendirme yapan kurumlardan alacağınız belgenin, sizin uluslararası platformda prestijinizi arttırmasını beklememelisiniz.

Eğer ki büyük düşünen bir firma iseniz ve alacağınız iso 9001 belgesi sizin uluslararası platformda prestijinizi yansıtmalı diye bir düşünceniz var ise, o zaman piyasada kabul görmüş adını sıkça duyurmuş birkaç belgelendirme firmasından belgelerinizi almanız yerinde bir karar olacaktır. Büyük bir çoğunluğu yurtdışı menşeili olan bu firmalar ya da kurumlar için maliyetiniz ucuz belge sağlayıcı firmalara göre çok daha yüksek olması kuvvetli bir olasılıktır. Ayrıca bu tarzda firmalar denetimlerini çok daha ciddi bir şekilde gerçekleştirmekte ve kurumunuzun sisteminin daha verimli bir şekilde çalışması adına fırsatlar sunmaktadırlar. Bu grupta yer edinmiş firmaların ortalama senelik maliyeti 1500-2000 dolar civarında olmaktadır.

Bilişim Forum

ISO 9001 belgelendirme
« : 12 Mayıs 2018, 04:42:48 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor