portakal

Gönderen Konu: Kızlık zarı dikimi Ankara  (Okunma sayısı 43 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı IntelAtom

  • Çırak
  • ****
  • İleti: 672
  • Toplam: 0
Kızlık zarı dikimi Ankara
« : 15 Mayıs 2018, 23:54:34 »
Web site adresi: Esrademiryuzer.com
Web site konusu: Kızlık zarı dikimi, Vajinismus, Kadın hastalıkları tedavisi

Kızlık zarı bir organ olmadığı için, doğal olarak fonksiyonel olarak da bir işlemi bulunmamaktadır. Ancak halk arasında bu genellikle önemli bir terim olarak bilinmektedir. Ve bu konu üzerinde oldukça durulmaktadır... Çeşitli sebeplerden dolayı zarar görmüş bir kızlık zarı, cerrahi yöntem ile dikilebilmektedir. Bu dikim, geçici kızlık zarı dikimi ve kalıcı kızlık zarı dikimi olarak ikiye ayrılabilir. Geçici kızlık zarı dikimi evlilikten 1 hafta öncesine kadar gerçekleşebilir. Kalıcı dikim ise daha uzun vadelidir. Vajinanın hemen giriş kısmında olmakla birlikte, kızlık zarı 2-3 cm kadar iç taraftadır. Dikim işlemleri, bu bölgenin yapısını en iyi şekilde bilen jinekolog hekimler tarafından yapılmalıdır. Kalıcı You are not allowed to view links. Register or Login ilerleyen zamanlarda evlilik düşünenlerin genel olarak en çok tercih ettiği yöntemler arasındadır. Bu işlemler ağrı ya da sızı olmadan oldukça kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Herhangi bir ön yargıda olmanıza, korkmanıza kesinlikle gerek yok…

Kızlık zarı nereden diktirilir?

Kızlık zarı dikimi için pek çok uzman, kadın hastalıkları tedavi merkezi bulunmaktadır. Bu merkezlerden bir tanesi de Op. Dr. Esra Demir Yüzer önderliğinde mevcut faaliyetlerine devam etmektedir. İletişim bilgilerine ise esrademiryuzer.com aracılığıyla ulaşmak mümkün olmaktadır. Kızlık zarımı dikim operasyonu herkese güvenle uygulanabilmektedir.

Kızlık zarı dikim fiyatları ne kadar?

Kızlık zarı dikim fiyatları net olarak şu kadar şeklinde bir beyanda bulunmamız yanlış olacaktır. Çünkü öncelikli olarak You are not allowed to view links. Register or Login diktirmek isteyen kişi ile görüşülmesi gerekmektedir. Uzun vadeli mi ya da kısa süre için geçerli bir dikim yapmak istediğinize bağlı olarak fiyatta değişkenlik olabilir.

Op. Dr. Esra Demir Yüzer Kimdir?

Kendisi 1995 senesinde Gazi üniversitesi tıp fakültesinden mezun olmuştur. Öncelikli olarak Siirt merkez Demirkaya sağlık ocağında pratisyen hekim olarak bulunmuştur. Ardından 1997 yılında tıpta uzmanlık sınavında başarı almış ve Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına başlamıştır. 2001 senesinde uzman kadın doğum hekimi olarak mezun olmuştur.

2001 – 2009 yılları arasında 8 senelik süreçte hem Sakarya çocuk bakım ve doğum evinde hem de kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. 2009 ve 2013 seneleri arasında ise Sakarya’da sadece kendine ait muayenehanesinde hizmet sunmuştur. Şu an, oluşturmuş olduğu 3d vajinismus tedavi merkezinde, profesyonel ekibi ile birlikte faaliyetlerine en iyi şekilde devam etmektedir.

Kızlık zarı dikimi ardından bu sıradan bir kişi tarafından anlaşılamamaktadır. Ancak uzman bir jinekolog tarafından muayene edilirseniz bu anlaşılabilir.

Bilişim Forum

Kızlık zarı dikimi Ankara
« : 15 Mayıs 2018, 23:54:34 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor