Gönderen Konu: Ahmet Yerli ile İnternet Gündemini Takip Edin  (Okunma sayısı 40 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bunge

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 46
  • Toplam: 0
Ahmet Yerli ile İnternet Gündemini Takip Edin
« : 16 Mayıs 2018, 20:33:02 »
Bugün herkesin takip ettiği çeşitli sosyal medya kanalları var. İnternette fazlasıyla vakit geçiren, teknoloji kurdu olduğunu düşünen, en yeni yazılımları takip eden ve gelişmeleri hiç kaçırmayan biriyseniz hangi teknoloji sitelerinde takılmanız gerektiğini iyi bilirsiniz. Özellikle YouTube üzerinden yayın yapan tanınmış kişiler bu işi önde #####ürdükten sonra teknolojiyle iç içe olan biri mutlaka bunlardan bir tanesiyle karşılaşmıştır. Peki ya daha özel bir alan olsa? Kişisel blog gibi…

You are not allowed to view links. Register or Login, kendini bildi bileli teknolojinin göbeğinde olmuş, eğitim hayatıyla da teknolojik gelişimleri takip etmiş bir blog yazarıdır. Son zamanlarda artık tüm internet kullanıcılarına hitap etmek gerektiği kanaatine vararak ahmetyerli.com.tr kişisel blogunu açtı. Burada güncel teknoloji ve internet konularının incelemelerini, mobil dünyanın ilgi çeken yanlarını, sosyal medya içerikli yayınları bulabilirsiniz.

Ahmet Yerli kim midir? Blogunda kendisini detaylıca tanıtmış. Merak edenler You are not allowed to view links. Register or Login adresine göz atabilir.

Bilişim Forum

Ahmet Yerli ile İnternet Gündemini Takip Edin
« : 16 Mayıs 2018, 20:33:02 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor