portakal

Gönderen Konu: İkinci el eşya alım ve satım alanı  (Okunma sayısı 67 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı istbolgesel

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 36
  • Toplam: 0
İkinci el eşya alım ve satım alanı
« : 07 Haziran 2018, 22:29:10 »
İkinci el eşya alım ve satım alanında tüketiciler için İstanbul'un neredeyse her ilçesinde ihtiyaçları olan 2.el eşya temini, yada kendi eşyalarını satma amaçlı elden çıkarabilecekleri , iletişim kurabilecekleri eski eşyaları mevcuttur. Bunlardan bir tanesi Eyüp civarında hizmet veren Eyüp ikinci el eşya alanlardır. Eyüp ikinci el eşya alanlar arasında yapılan bir araştırmaya göre, en çok tercih edilen eşyalar genellikle beyaz eşya grubu olmaktadır.

Eyüp, İstanbul'un yaşam için en çok tercih edilen ilçelerinden biridir. Bu bölgede oldukça fazla ikamet eden kişi görülür. Bu nedenle konut sayısı da artmıştır. Konut sayısının artışı farklı farklı sektörlere hareketlilik getirdiği gibi yaşanılacak mekanlar da mutlak olması gereken mobilya ihtiyaçlarının karşılandığı eşya sektöründe de ciddi hareketliliğe neden olmuştur.

Bu hareketlilik kullanıcılar ya da tüketici olarak adlandırdığımız alıcı guruplar için çok ürün ve fiyat seçeneğinin hızlıca ulaşılabilir olmasını beraberinde getirmiştir. Ve memnuniyet verici bir oluşum olarak görülmüştür çoğu müşteri için. Burada tercih tamamen alıcıya kalmaktadır. Eşya kullanıcısı almak istediği eşyayı yeni ürünler satan bir mobilya mağazasından alabileceği gibi, yine yenisini aratmayacak şekilde ürünler satan ikinci el eşya mağazalarından da temin edebilmektedir.

Mesela ikinci el eşya alım ve satımının kalbi olarak adlandırabileceğimiz hatta spotçuların yoğun olduğu bir başka ilçemizde Bahçelievlerdir. Özellikle bu ilçenin şehir dışından göç alması ile ikinci el eşya piyasası da bu bölgede hareketlenmiştir. En çok tercih edilen eşya grubu olan beyaz eşyalarda oldukça indirimli fiyatlar sunulmaktadır. Üstelik bu bölgede satılan ikinci el beyaz eşyalar oldukça kullanışlı ve bakımlıdır. Sizin de bu eşyaları tekrar satabilmeniz için bakımlı olarak kullanmanız ve Bahçelievler ikinci el eşya alanlar ile görüşmeniz gerekir.

http://www.eminspotikinciel.com

Bilişim Forum

İkinci el eşya alım ve satım alanı
« : 07 Haziran 2018, 22:29:10 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor