portakal

Gönderen Konu: Gtaindir.org Gta İndir  (Okunma sayısı 531 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gtaindir

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Gtaindir.org Gta İndir
« : 14 Temmuz 2018, 15:51:47 »
Gta oyunlarını sevenler için harika bir platform olan gtaindir.org'u sizlere tanıtacağız.
Bu sitede tüm gta serilerini indirebileceksiniz. Gta 1'den tutun Gta 5'e kadar tüm oyunları google drive ve torrent seçenekleriyle de hızlıca indirme hakkına sahip olacaksınız.
Ayrıca gta 5'in ve diğer oyunların modları sitede sürekli yayınlanmakta ve kurulumları anlatılmaktadır. Videolar ve fotoğraflar ile de sizlere yardımcı olan bu siteyi tüm Grand theft auto severler desteklemelidir. Ayrıca içerisinde bulunan tüm tasarımların yazı fontunun bile gta uyumlu olması da ayrıca bir hava katmıştır.
Site çok hızlı açılmaktadır. Bu yüzden kasmadan rahatça gezinebilirsiniz.

Gta oyunlarını sevenler için harika bir platform olan gtaindir.org'u sizlere tanıtacağız.
Bu sitede tüm gta serilerini indirebileceksiniz. Gta 1'den tutun Gta 5'e kadar tüm oyunları google drive ve torrent seçenekleriyle de hızlıca indirme hakkına sahip olacaksınız.
Ayrıca gta 5'in ve diğer oyunların modları sitede sürekli yayınlanmakta ve kurulumları anlatılmaktadır. Videolar ve fotoğraflar ile de sizlere yardımcı olan bu siteyi tüm Grand theft auto severler desteklemelidir. Ayrıca içerisinde bulunan tüm tasarımların yazı fontunun bile gta uyumlu olması da ayrıca bir hava katmıştır.
Site çok hızlı açılmaktadır. Bu yüzden kasmadan rahatça gezinebilirsiniz.

Gta İndir : You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2018, 15:53:23 Gönderen: gtaindir »

Çevrimdışı bilişimcii

• Çömez
  • **
  • Toplam: 2
Ynt: Gtaindir.org Gta İndir
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2018, 11:30:58 »
Site açılmıyor.

Çevrimdışı mr3450

• İlk Adım
  • *