Gönderen Konu: Windows İçin En İyi Antivirüs Programları Nelerdir?  (Okunma sayısı 2856 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ancient40

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 37
  • Toplam: 0
Windows için en iyi antivirüs programlarını gelin birlikte inceleyelim.
Eset Nod 32 Antivirüs Programı

Eset Nod 32 Antivirüs Programı İlk olarak 2009 da ilk ödülünü aldı. Hatalı herhangi bir alarm olmaksızın testteki vahşi virüslerin hepsinin tespiti için, bu, bilgisayarınızı en zararlı virüslerden koruyabileceği anlamına gelir.

Programları yüklerken ilk önce kendi belleğinden geçirir.Daha sonra eğer bir uyarı verirse bunu karantinaya alır.

Sisteminizde ağ güvenliğini sağlar.
Programın kendi içinde firewall programı vardır.
Windowsun kendi güvenlik duvarına ihtiyacı yoktur.
E-mail adreslerinden gelen bir dosyayı indirdiniz.İlk önce bunu kendi belleğine alır.Ve kontrol eder.Size bilgi verir zararlı mı yoksa değil mi
Şirketlerde kullanıma devam edilmektedir.
Tipik olarak ESET NOD32'nin yeni bir kopyası, bir ev bilgisayarında başka bir virüsten koruma ürününün yerini aldığında, ortalama kullanıcı, önceki virüsten koruma ürünü tarafından algılanmayan makinede bulunan virüsleri veya kötü amaçlı yazılımı bulur.ve temizler.


AVG Antivirüs Free,


AVG'nin virüsten korunma yazılımının ücretsiz sürümü olup, virüslere ve diğer çeşitli zararlı tehditlere karşı koruma sağlar. Program virüsleri tespit edebilir, virüs bulaşmış bazı dosyaları onarabilir ve onarılamayan virüs bulaşmış dosyalar için bir karantina bölgesi sağlayabilir ve bilgisayarları silinmeden önce onlardan koruyabilir.Yeni gelen pc tüne up eklentisiyle şunları yapar.


Arka planda sessizce çalışır, yükleme hızını ve PC performansını artırmak için sürekli olarak çalışan tüm uygulamaları ve işlemleri öncelik sırasına koyar. Böylece işlemciye yük bindirmez.Kullanıcın işlemcisinin  pil tüketimini azaltarak, gereksiz arka planda çalışan programları kapatır.Kendine ait bakım modu da vardır.

AvasT Antivirüs


bilgisayarınızın uygulamalarını kontrol eden ve güncellenmesi gerekip gerekmediğini bildiren bir yazılım güncelleyiciye sahiptir. Bilgisayar korsanları, birçok kullanıcının mevcut yazılım sürümlerini koruyamadığını biliyor. Bu nedenle, programlarınızı korumak için gerçek görünümlü anımsatıcılara bağlı eski kötü amaçlı yazılımlara saldırıyorlar. Avast’ın yazılımı, bilgisayarınızın genel güvenliğini iyileştirmeye yardım etmek için herhangi bir program güncellemesine yasal bağlantılar arar. Ayrıca tüm ağınızı tarar ve zayıf Wi-Fi şifreleriniz varsa veya yönlendiricinizde hala varsayılan şifreye sahipseniz sizi uyarır. Bir tehdit gizlenirse, Avast bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda çalışan bir kurtarma diski oluşturmanıza izin verir. Tehdidi bulur, ortadan kaldırır ve dosyalarınızın ve sisteminizin geri kalanını kontrol altında tutar. Avast, fidye yazılımlarını tanımak ve sistemdeki en yeni tehditlere sahip olduğundan emin olmak için en son virüs veritabanlarına girerek bu tehditleri hızlı bir şekilde tanımayı ve engellemeyi kolaylaştırır


360 Security  Antivirüs  Programı

360 Security  Antivirüs  Programı casus yazılımlar, reklam yazılımları, truva atları, keylogger'lar, botlar, solucanlar, korsanları, ... bunların hepsinin farkında olacaksınız ve gerçek zamanlı olarak korunacaksınız.

Sistemi güvenli bir şekilde taratır.Yanlışlıkları  bulur.Trojenları temizler.İşletim sistemini kontrol altına alır.Ücretsiz virüs programı arayanlar için birebirdir.

Telefonlarınıza da bu programı indirebilirsiniz.

You are not allowed to view links. Register or Login


 

Çevrimdışı mr3450

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 6
  • Toplam: 0
Ynt: Windows İçin En İyi Antivirüs Programları Nelerdir?
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2019, 23:15:36 »
bence en iyisi 360 security herkese tavsiye ederim

Bilişim Forum

Ynt: Windows İçin En İyi Antivirüs Programları Nelerdir?
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2019, 23:15:36 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor