ANKETLER > Aktif Anketler

paykasa satın al

(1/1)

melif9966:
Ön ödemeli kartlar sektöründe Türkiye’nin öncü kartı  You are not allowed to view links. Register or Logingün geçtikçe daha popüler bir hal alıyor. Güncel ödeme yöntemlerine nazaran çok daha etkili , hızlı ve güvenli bu sistem ile kredi kartı bilgilerinizi bilmediğiniz yabancı bir site ile paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Yetkili paykasa acentelerinden yapacağınız alışverişlerde kartlarınız anında teslim ediliyor.
PaykasaNedir ?
Paykasa İngiltere merkezli bir ön ödemeli karttır. Pre-paidcart olarak da bilinen bu ödeme sisteminde kullanıcı bilgileri güvenliği en üst düzeydedir ve bu sayede özel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabilir ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
You are not allowed to view links. Register or Login Euro kuruna bağlıdır. Döviz kurlarında ki değişiklikler neticesinde almak istediğiniz kartların fiyatlarında değişiklikler olabilir. Paykasa ile bitcoin ödemeleri yapabilir ve sanal para madenciliğinin ön saflarda olduğu bu dönemlerde  You are not allowed to view links. Register or Loginalabilirsiniz.

enerjim111:
paykasa çok kulllanan kişi var

televole3434:
sonradan duydum ama güzelmiş

antakya111:
son zamanlarda sıkça kullanılan bir birim

hakkı911:
internet alışverişi artık bu kartla oluyor sanırım

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git