portakal

Gönderen Konu: Turkcell Gelibolu Maratonu Yine Bip'ten Takip Edilecek  (Okunma sayısı 157 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Manifest0

  • Çömez
  • **
  • İleti: 71
  • Toplam: 0
Turkcell Gelibolu Maratonu
yine BiP’ten takip edilecek

‘Barış için Koşuyoruz’ sloganıyla bu sene 4.’sü 14 Ekim’de düzenlenecek olan Turkcell Gelibolu Maratonu’nun tüm detayları geçen yıl olduğu gibi bu sene de BiP’te olacak. Türkiye’nin yerli ve milli iletişim ve yaşam platformu BiP’te açılan Turkcell Gelibolu Maratonu kanalı, maratonun resmi iletişim kanalı olacak. TV+ da canlı yayın ve röportajlarıyla maraton heyecanını gün boyu canlı tutacak. Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu fizy ise her zaman olduğu gibi Turkcell Gelibolu Maratonu’na özel yerli ve yabancı müzik listeleri hazırlayacak. Türkiye’nin dijital seyahat platformu Fulltrip’te ise  maratona özel paketler yarışseverlerin beğenisine sunulacak.

Turkcell’in isim sponsorluğunda bu yıl dördüncüsü düzenlenecek, Türkiye’nin ‘Barış’ temalı ilk ve tek maratonu Turkcell Gelibolu Maratonu, ‘Barış için Koşuyoruz’ sloganıyla 14 Ekim Pazar günü gerçekleşecek. Bugüne kadar 15 binden fazla kişinin katıldığı organizasyonda maraton, yarı maraton, 10 km koşusu ve halk koşusu mücadeleleri yapılacak.

Turkcell Gelibolu Maratonu’nun tüm detaylarına ise geçen sene olduğu gibi bu sene de BiP üzerinden ulaşmak mümkün olacak.  Türkiye’nin yerli ve milli iletişim ve yaşam platformu BiP’te açılan Turkcell Gelibolu Maratonu kanalı üzerinden başta katılımcılar olmak üzere tüm takipçiler, bilgi akışını takip edebilecekler. Ayrıca, TV+’ta yapılacak canlı yayınlar ve röportajlarla Turkcell Gelibolu Maratonu heyecanı, gün boyu canlı tutulacak.

Turkcell Barış Ormanı 30 bin fidana ulaştı
Öte yandan BiP’ten maratona yapılan her başvuru, Barış Ormanı’na bir fidan olarak dönecek. İki sene önce Turkcell tarafından hayata geçirilen, bu yılki dikimlerle 30 bin fidana ulaşacak olan Turkcell Barış Ormanı’na ayrıca BiP’ten yapılan başvuru adedi kadar daha fidan eklenecek.

Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu ve yenilikçi teknolojilerle Türkiye’de dijital müziğin kurallarını yeniden yazan fizy ise her zaman olduğu gibi Turkcell Gelibolu Maratonu’na özel yerli ve yabancı müzik listeleri hazırlayacak.
Türkiye’nin dijital seyahat platformu Fulltrip de maratona özel paketler hazırladı. Fulltrip üzerinden Çanakkale seyahat paketlerinin satışı, ulaşım, konaklama rehberli tur paketlerine de ulaşmak mümkün olacak.

Türkiye’de bir ilk
Türkiye’nin ilk ve tek ‘Barış’ temalı maratonu olan Turkcell Gelibolu Maratonu, teknolojik anlamda da bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor. ‘Picme Social’ uygulaması sayesinde maratonda yer alacak koşucular, parkurdaki farklı görüntülerinden oluşan kolaj videolarını, maraton sonrası web sitesinden tek tuşla indirip sosyal medyalarında paylaşabilecekler.

Toplam ödül 100 bin lira
Truva Antik Kenti’nin UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne dahil edilmesinin 20. yılı dolaysıyla tüm dünyada kutlanan 2018 Troya Yılı’nın en önemli organizasyonlarından biri olan Turkcell Gelibolu Maratonu’nda bu sene para ödülü de verilecek. Toplam ödülü 100 bin lira olan organizasyonda, Maraton, Yarı Maraton ve 10 Km. Koşuları’nın yanı sıra, 9 yaş kategorisinde ilk 3’e giren kadın ve erkek koşucular ayrı ayrı para ödülüne sahip olacak.


Çevrimdışı bilişimcii

  • Çömez
  • **
  • İleti: 51
  • Toplam: 2
Ynt: Turkcell Gelibolu Maratonu Yine Bip'ten Takip Edilecek
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2018, 12:10:02 »
Bir uygulamayı daha ne kadar öne çıkarabilirler aklım almıyor :D Ne bipmiş arkadaş.

Bilişim Forum

Ynt: Turkcell Gelibolu Maratonu Yine Bip'ten Takip Edilecek
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2018, 12:10:02 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor