Gönderen Konu: Merkezi Uydu Sistemleri  (Okunma sayısı 80 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anadoluyemekleri

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 25
  • Toplam: 0
Merkezi Uydu Sistemleri
« : 09 Ekim 2018, 18:08:36 »
Merkezi Uydu Sistemleri
Merkezi uydu sistemlerinde en uygun fiyatlarla komple anahtar teslim montaj dahil fiyatlarımızla İstanbul ve çevre illerde siz müşterilerimizin hizmetindeyiz, next star yetkili satış ve servisi olarak 3 yıl garantili bir şekilde sizlere merkezi uydu, ortak anten, müşterek uydu, apartman uydu sistemi, merkezi çanak anten, tek antenden komple uydu sistemlerini sağlamaktayız.
http://www.nextstarservis.com/hizmet/merkezi-uydu-sistemi.html
Merkezi uydu sistemi nedir ?
Merkezi uydu sistemi bir apartman, site veya villada, 1 adet çanak antenden Satral aracılığı ile en az 8 olmak üzere 16, 24, 32, 40, 50 , 60, 100, 200 gibi yayın dağıtma olayıdır. Ekiblerimiz apartmanınızın veya evinizin çatısına 1 adet çanak kurarlar, isteğe bağlı 2 veya 3 adette olabilir, bu antenleri santrale bağlarlar, santralden dairelere, yani tek merkezden tüm televizyonlara kablo çekilir ve sistem aktif hale getirilir,.
Merkezi uydu sisteminin faydaları
Merkezi uydu sistemi sayesinde apartmanınızda çanak kirliliği olmaz, çatılarınız sürekli çıkılmadığından dolayı sağlam kalır, rüzgar esti yayın gitti gibi problemlerle karşılaşmazsınız.
Merkezi uydu sistemi fiyatları
Merkezi uydu sisteminin fiyatları değişkendir. Paket fiyatlarımız 1000 tl den başlar ve daire sayılarına göre artmaktadır. http://www.nextstarservis.com/kategori/merkezi-uydu-sistemleri.html


Bilişim Forum

Merkezi Uydu Sistemleri
« : 09 Ekim 2018, 18:08:36 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor