portakal

Gönderen Konu: GO2SAT UYDU INTERNET  (Okunma sayısı 59 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burgaz

  • Çömez
  • **
  • İleti: 76
  • Toplam: 0
GO2SAT UYDU INTERNET
« : 08 Ocak 2019, 21:47:15 »


Türkiye’nin lider uydu servis sağlayıcılarından biri olan Balkan Telekom, uydu internet hizmetlerini go2sat markası ile sunmaktadır. Müşterilerine kesintisiz, ekonomik ve güvenilir uydu internet çözümleri sunan Balkan Telekom, Tooway ve Avanti sistemlerinin yetkili distribütörüdür.

go2sat uydu internet, herhangi bir karasal veya 3G/4G bağlantıya ihtiyaç duymaz. Türkiye’nin her noktasında direkt uydu üzerinden kesintisiz internet bağlantısı sağlar. Ka bant uydu teknolojisini kullanan go2sat, geniş bant uydu internet bağlantısı sağlar. Uydudan internet bağlantısı ile başta internette sörf olmak üzere veri transferi, email ve diğer pek çok uygulama yüksek hızda ve kesintisiz olarak çalışır. go2sat ile artık ekran önünde beklemek yok.

Karasal hatlardan tamamen bağımsız çift yönlü go2sat uydu internet çözümleri ile ister şehir merkezinde ister merkezden uzak bir noktada olun, daima kapsama alanındasınız.

go2sat uydu internet hizmetleri, Tooway ve Avanti gibi global uydu operatörleri üzerinden sunulmaktadır. Uydu internet ile ilgili detaylı bilgiyi You are not allowed to view links. Register or Login adresinden alabilirsiniz.

 


Bilişim Forum

GO2SAT UYDU INTERNET
« : 08 Ocak 2019, 21:47:15 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor