Gönderen Konu: HP BAKIRKÖY TEKNİK SERVİS  (Okunma sayısı 48 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavicik

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 163
  • Toplam: 0
HP BAKIRKÖY TEKNİK SERVİS
« : 11 Ocak 2019, 19:31:31 »
HP BAKIRKÖY TEKNİK SERVİS

Bilgisayar tamiri, ekran değişimi, You are not allowed to view links. Register or Login, laptop servisi, yazıcı tamiri gibi konularda firmamız Bakırköy hp servisi hizmet vermekte olduğu görev sahsu içerisinde müşterilerine hızlı, güvenli ve kesintisiz bir hizmet sunmaktadır.

Bakırköy Hp Servisine Ürün İletimi

Firmamız You are not allowed to view links. Register or Login müşterilerimizin ürünlerinde meydana gelen “laptop (laptop tamiri, laptop servisi), yazıcı tamiri” problemleri çözmek için bizlere ulaşmaları için izlemeleri gereken birinci adım yapması gereken müşteri hizmetleri için kullanmış olduğumuz numaralarımızdan biriyle iletişim sağlayarak burada çalışmakta olan arkadaşlarımıza ürünleriyle alakalı bilgiler vermeleri gerekmektedir. Bir sonraki adım ise eğer müşterilerimiz kendileri ürünlerini bizlere ulaştırabilecek bir noktada ürünleri kendileri getirebilirler. Şubemize uzak bir noktada iseler kargo firmalarından birini tercih ederek ürünlerinin bizlere ulaşmasını sağlayabilirler.

Bakırköy Hp Servisi Ürünlere Hizmet Süresi

Müşterilerimizin karşılaşmış oldukları laptop tamiri, You are not allowed to view links. Register or Login, yazıcı tamiri, parça değişimi gibi konularla ilgili problemleri müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği an itibariyle hizmet vermeye başlayarak 1-2 hafta işe süresi içerisinde teknik destek, bakım, servis ve tamir konularıyla ilgili işlemleri kaliteli bir şekilde yaparak ürünleri müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Bakırköy Hp Servisi Ürün Takip

Firmamız Bakırköy Hp servisine teslim edilen ürünlerin firmamız içerisinde teknik servis, tamir ve onarım işlemleri bittikten sonra müşterilerimize teslim edilmesi için kargo şirketlerine vermekteyiz. Kargoya verilmeden önce güvenli bir şekilde paketleme işlemlerini yapmaktayız.

Bilişim Forum

HP BAKIRKÖY TEKNİK SERVİS
« : 11 Ocak 2019, 19:31:31 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor