portakal

Gönderen Konu: Değerli Antikalar Alınır | Kadıköy Antika Alım - Satım  (Okunma sayısı 100 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burgaz

  • Çömez
  • **
  • İleti: 82
  • Toplam: 0

Geçmişten günümüze taşınmış olan antika eşyalar alınıyor. Antika alanlar arasından seçiminizi yaparak, değerli antikaları en iyi fiyata satabilirsiniz.

Antika Eşya Fiyatları

Elden çıkarmak istediğiniz antika eşyalarınız için antika alanlar ile bağlantı kurmanız yeterli. Bakıldığında, antika eşya fiyatlarını da merak ediyor olabilirsiniz. Bu durumda direkt olarak antikacı ile bağlantı kurmanız gerekiyor.

Antika çeşidine göre farklı fiyatlar;

Satmak istediğiniz antika ürün neyse ona göre bir fiyat belirlemesi yapılır. Mobilya, süs eşyası, aksesuar, antika müzik aleti gibi belirlenmiş olan kategoriler üzerinden antika ürünün satışının gerçekleşmesi mümkün olacaktır.

Antikanın tarihi;

Antika ne kadar eski, antika hangi zamandan geliyor gibi hususlar da ne kadar değerli olduğunu gösterir. Bunun üzerinden fiyat belirlemesinin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Antika Eşya Çeşitleri Neler?

Değeri antikanın türüne göre belirlenen eşyalar için antika eşya çeşitleri neler sorusunu sorabilirsiniz. Örneğin son dönemde en çok değerlenen ve talep gören antika eşya arasında plaklar olduğunu söyleyebiliriz. Değerlendirmek istediğiniz antika plaklar için plak alanlar ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Bunun üzerinden sunulan fiyatlar ile en iyi şekilde satışın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

İkinci El Kitap Alan Yerler:


Mevcut olan kitaplarınızın satışını da yapabilirsiniz. Bunun için de ikinci el kitap alanlar ile bağlantı kurup, sunulan fiyatlar üzerinden seçiminizi yapmanız istenir. En iyi fiyatlar ile satışın gerçekleşmesi ve ürünün alınması sağlanacaktır.You are not allowed to view links. Register or Login , tıklayarak web sitemizi inceleyebilir fırsatları yakalayabilirsiniz.

Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor