portakal

Gönderen Konu: Teknede Düğün Seçenekleri  (Okunma sayısı 44 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadircetin4921

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 25
  • Toplam: 0
Teknede Düğün Seçenekleri
« : 12 Mart 2019, 15:53:54 »
Nikah sonralarında genelde eğlence maksatlı ve yemek için bir arayış içine girilir. Bu arayış genelde kapalı restaurantlar nezdinde olur. Ancak günümüzde artık bu zincir teknede düğün organizasyonları ile kırılmaya başlanmıştır. Bu organizasyonlar 300 kişiye kadar rahatlıkla karşılanabilir. İster kokteyl ister yemekli olarak karar verilir ve ilgili tekne kiralanılır.

Teknede Düğünde Kullanılabilecek Ayrıntılar

Eğlence için tertiplenmiş teknelerde zaten var olan bir ses sistemi vardır. Tekneyi kiralayan grup bu ses sisteminden ücretsiz yararlanma hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra ister bir cd ister bir DJ ya da canlı müzik talebi, fotoğraf video çekimleri, lazer gösterileri gibi ayrıntılar ekstradır. Düğün söz konusu olduğuna göre eğlencenin deyim yerindeyse dibine vurulacağına göre teknede düğün varsa bu ayrıntılar olmazsa olmaz hale gelir.

You are not allowed to view links. Register or Login organizasyonlarında kuşkusuz mevsim koşulları en önemli noktadır. Genelde de bahar ve yaz ayları düğünleri bu konsepte dahil olur. Doğru mekan seçimleri,yapılan seçimlerin düzgün ve planlı ilerlemesi, ayrıntıların dikkate alınması iyi bir organizasyon şirketi ile olabilecek hallerdir ki https://www.beyazmartidavetgemisi.com/teknede-dugun-organizasyon/ sitesinden en iyi hizmeti alabilirsiniz.


Bilişim Forum

Teknede Düğün Seçenekleri
« : 12 Mart 2019, 15:53:54 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor