portakal

Gönderen Konu: Zürafa Sophie Ürünleri  (Okunma sayısı 39 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadircetin4921

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 25
  • Toplam: 0
Zürafa Sophie Ürünleri
« : 13 Mart 2019, 03:04:18 »
Bebekler, doğumlarını takip eden süreçte oldukça hızlı bir gelişme dönemine girerler. Bu dönemde duyu organları; çevrelerinde gördüğü, duyduğu ve dokundukları nesnelere karşı tepki vermektedir. Bu tepkiler sonucu algılama kabiliyetleri gelişir ve hızla öğrenirler. Motor davranışlar adı verilen bu tepkiler sonucu bebekler, oyun yoluyla öğrenme eğilimindedir. Bu süreç, bebeklerin oyuncaklara olan ilgisi ve oyuncakların onların gelişimlerine olan etkisini göstermektedir. Bebeğin gelişimi için en uygun oyuncağın seçilmesi onun beden ve ruh sağlığı üzerinde çok etkilidir. You are not allowed to view links. Register or Login, bu gelişim sürecinde oldukça faydalı olan, kaliteli bir oyuncaktır.
Zürafa Sophie Neden Özeldir?
Bebekler, büyüme süreçlerinde bazı dönemlerden geçmektedir. Bu dönemler içerisinde hem bebek hem de ebeveynler için en zor olanı kuşkusuz bebeğin diş çıkarma dönemleridir. Diş çıkaran bebeklerde; diş eti kaşıntısı, sıklıkla iştahsızlık ve ağrı görülebilir. Diş etleri kaşınan bebekler pek çok nesneyi ısırmak için ağızlarına #####ürmektedir. Bebeğin bu ihtiyacı için, Zürafa Sophie, diş kaşıntısı için uygun halka ve çıngıraklarıyla harika bir seçenektir.
https://www.totsandmore.com.tr/sophie-giraffe  adresinde Zürafa Sophie oyuncaklarını bulabilir, avantajlı ödeme seçenekleri ile bebeğiniz için temin edebilirsiniz.


Bilişim Forum

Zürafa Sophie Ürünleri
« : 13 Mart 2019, 03:04:18 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor