Gönderen Konu: Utangaçlığınızdan Kurtulun  (Okunma sayısı 28 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutayadal

• Çömez
  • **
  • Toplam: 0
Utangaçlığınızdan Kurtulun
« : 15 Mart 2019, 16:18:35 »
Küçük yaşımdan beri sürekli insanların arasına karışmaya çekinen bir insandım. Küçükken fazla bir etkisi olmasa da yaşım geçtikçe benim için daha da büyük bir sorun haline gelmişti. İnsanlarla arkadaş olamıyor, sosyal bir çevre edinemiyordum. Daha fazla dayanamayarak bu problem hakkında bir çözüm ararken House Of Human adı verilen bir yere denk geldim. Burada koçluk eğitimi altında verilen destek ile benim gibi insanların sorunu çözülüyormuş. Ben de hiç zaman kaybetmeden iletişime geçerek bu eğitimleri almaya başladım. İlk başlarda eğitimin fazla etki edeceğini düşünmüyordum, çok umudum yok gibiydi. Ancak sonrasında zaman geçtikçe eğitimin bana yararı oluyordu yavaş yavaş. En son eğitim bittiğinde neredeyse tamamen değişmiştim, önceki hissettiğim çekingenliklerden eser kalmamıştı. Daha kolay arkadaşlıklar edinebiliyor, insanların arasına karışmakta hiçbir sorun yaşamıyordum. Artık sosyalleşme ile ilgili hiçbir problem çekmeden insanlarla istediğim yere gidebiliyor, buluşmalar yapabiliyordum. House Of Human sayesinde bu problemlerinden kurtularak kendimi insanlarla yakın tutma konusunda önemli bir adım atmış oldum. Eğer sizin de bu tarz sorunlarınız varsa, çekingen ve insanlarla arkadaşlık kurma konusunda zorluklar yaşıyorsanız House Of Human’ın bu sorunlarınızı ortadan tamamen kaldırabileceğine emin olabilirsiniz. Koçluk eğitim konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak ve iletişime geçmek istiyorsanız https://houseofhuman.com/egitim/profesyonel-kocluk-egitimi-acsth/ sayfasına göz atabilirsiniz.

Bilişim Forum

Utangaçlığınızdan Kurtulun
« : 15 Mart 2019, 16:18:35 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor