PROGRAM ARŞİVİ > Multimedya

resmin çözünürlügünü bozmadan nasıl büyütebilirim

(1/3) > >>

orcun_bd:
arklar bi resmin çözünürlügünü bozmadan nasıl büyütebilirim böle bi program varmı  ???

Enes İLHAN:
Bence yok ama photoshop programıyla çözünürlüğünü büyütebiliyorsun ama resim kötü mü olur iyi mi olur orasını bilemem...

allturnam38:
You are not allowed to view links. Register or LoginBence yok ama photoshop programıyla çözünürlüğünü büyütebiliyorsun ama resim kötü mü olur iyi mi olur orasını bilemem...!!!

--- Alıntı sonu ---

bence var mesela en basıtınden hiç polisiye filmlerde falan gormedınızmı adam lar resımı buyutuyoo ipucu buluyor ordan katılı yakalıyo falan
ben biraz arastırma yapayım bulursam burayada eklerım

Enes İLHAN:
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or LoginBence yok ama photoshop programıyla çözünürlüğünü büyütebiliyorsun ama resim kötü mü olur iyi mi olur orasını bilemem...!!!

--- Alıntı sonu ---

bence var mesela en basıtınden hiç polisiye filmlerde falan gormedınızmı adam lar resımı buyutuyoo ipucu buluyor ordan katılı yakalıyo falan
ben biraz arastırma yapayım bulursam burayada eklerım

--- Alıntı sonu ---

Bulursan iyi olur bizde faydalanırız...

allturnam38:
You are not allowed to view links. Register or Login
buldugum ilk program 8 mb buyuklugunde

You are not allowed to view links. Register or Login  bu da sitesi adamlar uzaktakı bi arabanın plakasına zoom yapmıslar ve goruntu cok net program ucretlı size verdigim 15 gunluk trial
not: usttekı lınkı baska bir siteden aldım eger programı kendı sıtesınden indirmek istersenız e-mail adresı ıstıyo o yuzden farklı bir adres verdım ne olur ne olmaz degil mi  ;) ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git