Gönderen Konu: Yıldız Sayısı  (Okunma sayısı 5435 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı elektr10

• Çırak
  • Toplam: 7
  • KTÜ
    • elektr10 blog
Yıldız Sayısı
« : 20 Aralık 2006, 17:39:33 »
Cevap yazdığımızda resmimizin hemen üzerinde bulunan rütbe ve yıldız sayısı neye göre belirleniyor?Önce mesaj sayısı diye düşündüm ama o zaman bazı yöneticilerin az yıldıza sahip olmaları gerekirdi ama değil tabi...
İkinci bir husus:Mesajlar kimi yerde tarihi eski olandan yeniye, kim yerde ise yeni olandan eski olana doğru sıralanıyor.Şaşırıyorum kimi zaman ???
Bu konulardaki merakımı giderirseniz sevinirim.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2006, 17:45:45 Gönderen: elektr10 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Bilisimruzgari

• Ziyaretçi
Ynt: Yıldız Sayısı
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2006, 00:32:05 »
Yıldız Sayıları tamamen yazdığınız mesaj sayına göre belirlenmektedir.
Bu tür forumların standart uygulaması böyledir.
Fakat Forumuzda aldığınız yıldız sayısı tamamen görseldir, önemli olan mesaj sayınız az olsada paylaştığınız bilgidir...

Bazı Moderatör arkadaşlarımızın mesaj sayılarının çok az olduğu gözlemlenebilir, örneğin benim mesaj sayım...

Ben bu programın yapımcısıyım, gönderdiğim mesaj sayısı az olsada bu forumun yöneticisiyim.

Gelecekte yapılacak moderatör alımlarında da mesaj sayısı değil, forumda yaptınız bilgi paylaşımının niteliği göz önüne alınacaktır.

Bilisimruzgari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2006, 01:00:09 »
Yıldızı fazla olan arkadaşlar inceleniyor ve ne kadarı bilgi, ne kadarı gereksiz hepsi kontrol ediliyor, için rahat olsun.. Bu vesile ile tekrar tüm üyelerimize hatırlatmış olayım..

Bilisimruzgari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2006, 01:08:48 »
Bu açıklaman sadece gerilim ve gereksiz tartışma yaratır, elle tutulur gerçekleri açıklaman gerekmez mi??
Bazı açıklamaları özel mesaj ile yönetime bildirmeniz forumdaki diğer üyeleirmizin rahatsız olmaması ve forum selameti için daha uygun olur..  Bu mesajınız şimdi suçladığınız arkadaşımıza cevap hakkı doğuracak ve bu tartışma uzayıp gidecektir.....

Çevrimdışı fe-yy-az

• Çaylak
  • Toplam: 38
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2006, 01:40:23 »
Konu başlığı değişsin , Yıldız Savaşları olsun   :D

Şaka bir yana ,forumlar bilgi paylaşım platformları olmanın yanı sıra ,aynı zamanda sohbet ortamlarıdır da.Tabii seviyeli ve doğru zeminlerde yapıldığı  yapıldığı sürece ...(bakınız : Benim bu mesajım   ;D )

« Son Düzenleme: 21 Aralık 2006, 01:50:18 Gönderen: fe-yy-az »

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2006, 01:54:41 »
Konu başlığı değişsin , Yıldız Savaşları olsun   :D

Şaka bir yana ,forumlar bilgi paylaşım platformları olmanın yanı sıra ,aynı zamanda sohbet ortamlarıdır da.Tabii seviyeli ve doğru zeminlerde yapıldığı  yapıldığı sürece ...(bakınız : Benim bu mesajım   ;D )

aynı zamanda sohbet ortamlarıdır...bu kelıme bence bu sıte ve foruma hiç uymuyo...burada biz bılgı paylaşıyoruz...sohbet etmek için başta msn messenger olmak uzere cok çeşitli sohbet programları vardır...

Çevrimdışı fe-yy-az

• Çaylak
  • Toplam: 38
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2006, 02:07:11 »
aynı zamanda sohbet ortamlarıdır...bu kelıme bence bu sıte ve foruma hiç uymuyo...burada biz bılgı paylaşıyoruz...sohbet etmek için başta msn messenger olmak uzere cok çeşitli sohbet programları vardır...
Tebessüm etmek bilgi paylaşımına engel değildir sevgili kardeşim.Hepsi asık suratlı hocaların ders verdiği bir sınıfta okumayı kim ister ki ..!
Aslında eksik yazmışım ,sohbet ve tartışma platformlarıdır demeliydim.Tıpkı şu anda seninle tartışarak sohbet ettiğimiz gibi...

Tartışma : 1.Birbirine karşıt düşünceleri karşılıklı savunma   2. Ağız kavgası, münakaşa   3.Bir sorun üzerine sözle veya yazılı olarak karşılıklı, bazen de sertçe savunma  (Türk Dil Kurumu)

Benim  tartışmadan kastım ; elbetteki birinci anlamı...
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2006, 04:12:44 Gönderen: fe-yy-az »

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2007, 02:04:41 »
Yıldızı fazla olan arkadaşlar inceleniyor ve ne kadarı bilgi, ne kadarı gereksiz hepsi kontrol ediliyor, için rahat olsun.. Bu vesile ile tekrar tüm üyelerimize hatırlatmış olayım..
Evet arkadaşlar denildiği gibi yıldız ve mesaj sayısı fazla olan üyelerimizin mesajları yönetici arkadaşlarımız tarafından inceleniyor ve gereksiz mesajları siliniyor. Mesaj sayısını yükseltme gayretinde olan üyelerimiz tespit ediliyor ve uyarmaksızın üyeliği siliniyor...
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2007, 02:11:36 »
bu konuda gereken titizliği gösteriyoruz  :)

özellikle teşekkür mesajları konusunda çok özen gösteriyoruz..çünkü teşekkür butonları koymamıza rağmen forum kurallarımız okunmadığı için hala teşekkür edilmekte.özel mesaj aracılığı ile teşekkür edebilirsiniz ama forum içerisinde görülen;

teşekkür ederim
sağol,varol,
emeğine sağlık,vs.. gibi mesajlarınız hiç kuşkusuz silinecektir.. :)

Çevrimdışı elektr10

• Çırak
  • Toplam: 7
  • KTÜ
    • elektr10 blog
« Yanıtla #9 : 12 Nisan 2007, 02:20:15 »
Teşekkür butonuna alışamayanlar var :)
Ama  diyelim ki birisi sorununu yazmış.Birisi ona çözüm bulmuş.O da "teşekkür ederim sorunum çözüldü" demiş.Şimdi bu mesaj silinirse(çoğu zaman siliniyor) sorun çözüme kavuşmamış gibi anlaşılıyor.Bunu gören başka birisi de çözüm üretmeye çalışıyor.Böyle bir karışıklığı önlemek için örneğini verdiğim mesajlar silinmemeli bence.

Çevrimdışı mshnc

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2007, 13:06:43 »
size yakışan güzel bi uygulamadaha

Bilişim Forum

« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2007, 13:06:43 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor