portakal

Gönderen Konu: Arkadaşlar artık Office Programını bilmeyen kalmayacak mükemmel bir site  (Okunma sayısı 14823 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilgisayar_dahisi

• İlhan SARICAN
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 188
  • İktisatçı-Bankacı-Ekonomist.
    • KRal Space
arkadaşlar dün bir arkadaşım bir site linki verdi ama bu site linki mükemmel sebebi microsoft office programının(excel,word vb)  videolu anlatımları var bence mükemmel bir kaynak bu site

You are not allowed to view links. Register or Login

bu videolar swf formatındadır isterseniz bende bir program var bu program ile bu dersleri pc nize indirip arşivinizde bulundurabilirsiniz

sürekli izlemek isterseniz pc nize indirin böylece kota sorunu yaratmasın

işte programın linki kendim upload ettim bu program 15 gün lük ancak 15 günlük süre bittiği vakit bu programın setup dosyasını tekrar tıklayıp pc nize kurun yeniden bir 15 günlük süre daha tanısın böylece bu programı bedavaya getirebilirsiniz

işte link

arkadaşlar umarım sizlere bir nebze yardımcı olmuşturum. Bu videolar sayesinde kursa gitmeden office programlarını öğrenebilirsiniz

Edit:Üniversite Siteyi Kapatmış Arkadaşlar o yüzden açılmıyordu. Ancak zamanın da çalısıyordu.

Neyse Demokraside çareler Tükenmezmiş....

Başka bir Adres Veriyorum You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2007, 12:26:51 Gönderen: bilgisayar_dahisi »
BANKACI ===> Albaraka Türk Bankası Çalışanı

Özelden yardım istemeyiniz. Yanıt verilmeyecektir.

Çevrimdışı seyhun

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Merhaba
Değerli Arkadaşım söylediğiniz programı indirip kurdum fakat kayıt yapamadım kayıt nasıl olacak tarif ederseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler..

• İlhan SARICAN
  • Genel Yönetici
  • Usta
    • KRal Space
Merhaba
Değerli Arkadaşım söylediğiniz programı indirip kurdum fakat kayıt yapamadım kayıt nasıl olacak tarif ederseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler..

eklenti i.e de (internet explorer browser i) çalışır sadece

ders in en üst sol  köşesine gelip save flash diyorsunuz  kayıt yerini sorar masaüstü yapın

böylece kayıt etmiş olursunuz

bu kayıt olan dosyanın uzantısı makromedia flashın uzantısı Swf dir bu dosyayı tekrardan i.e de açabilirsiniz

flash player indirerek te çalıştırabilirsiniz bu flash playeri google de aratıp bulabilirsiniz

iyi akşamlar sayın arkadaşım

Çevrimdışı elektr10

• Çırak
  • Toplam: 7
  • KTÜ
    • elektr10 blog
flash player indirerek te çalıştırabilirsiniz bu flash playeri google de aratıp bulabilirsiniz
Flash player dedin de benim sorunum aklıma geldi.Ben adobe flash player'ı indirdim ama program ekle kaldır'da adı yok.Bu yüzden swf uzantılı dosyaları açamıyorum(i.e. veya firefox'a atmadan).Bunun bir çözümü var mı?

allturnam38

• Ziyaretçi
Ya bende bunların cd si var Bunların boyutu buyuk arkadaslar ve hepsi aynı anda inmez ama site indirme programıyla iner isterseniz. Flash olarak kaydetmek içinde tek tek konuları acıp indireceksınız mesela word de yazı tıpı konusunu acıp indireceksiniz..
Web sitesini tamamen indirmek için se httrack veye teleport pro kullanabilirsiniz...

• İlhan SARICAN
  • Genel Yönetici
  • Usta
    • KRal Space
Flash player dedin de benim sorunum aklıma geldi.Ben adobe flash player'ı indirdim ama program ekle kaldır'da adı yok.Bu yüzden swf uzantılı dosyaları açamıyorum(i.e. veya firefox'a atmadan).Bunun bir çözümü var mı?

var arkadaşım 1. programı upload ettim

2. olarak bu programı nasıl kullanacağının videosunu kayıt ettim

1. programın linki You are not allowed to view links. Register or Login

2. programın videosu nasıl çalıştırılacağına dair video indirdiğin rar dosyasının içinde flashh.html uzantılı dosyayı tıkla  işte link You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı elektr10

• Çırak
  • Toplam: 7
  • KTÜ
    • elektr10 blog
Çok teşekkür ederim; benim için bayağı uğraşmışsın.E bu güzel anlatımla meseleyi hallettim tabi ;)
Aklıma takılan bir şey var.Ben Adobe'nin kendi sitesinden bunu kurulum dosyası şeklinde indirmiştim ama önce kaspersky engelledi, sonra kaspersky'yi kapatıp kurduğumda kullanamadım.Bunun sebebi ne olabilir.Yoksa bu iki flash player farklı mı?

• İlhan SARICAN
  • Genel Yönetici
  • Usta
    • KRal Space
Çok teşekkür ederim; benim için bayağı uğraşmışsın.E bu güzel anlatımla meseleyi hallettim tabi ;)
Aklıma takılan bir şey var.Ben Adobe'nin kendi sitesinden bunu kurulum dosyası şeklinde indirmiştim ama önce kaspersky engelledi, sonra kaspersky'yi kapatıp kurduğumda kullanamadım.Bunun sebebi ne olabilir.Yoksa bu iki flash player farklı mı?

arkadaşım version dan dolayı farklıdır büyük bir ihtimalle tamam ikiside .exe uzantılı dosya ancak biri yani(makromedia) sitesinden indirdiğin kurulum gerektirir

benim vermiş olduğum program kurulum gerektirmez

linkini vermiş olduğum program makro media flash sitesinden alınmıştır...

Çevrimdışı THEMIS

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
"http://bim.etu.edu.tr/egitim/"  linke tıklıyorum açılmıyor. ilgilenirseniz sevinirim. teşekkürler..

• İlhan SARICAN
  • Genel Yönetici
  • Usta
    • KRal Space
Site açılmıyor. NOT FOUND yazıyor.

Evet bende denedim bendede aynı hatayı veriyor.

Üniversite Siteyi Kapatmış Arkadaşlar o yüzden açılmıyordu. Ancak zamanın da çalısıyordu.

Neyse Demokraside çareler Tükenmezmiş....

Başka bir Adres Veriyorum You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2007, 12:29:00 Gönderen: bilgisayar_dahisi »

Çevrimdışı Yasin MENEKŞE

• Usta
  • Toplam: 74
  • " Hayal Kurmak Bilgiden Daha Önemlidir. "
    • Kişisel Sitem
dosyam net çalışmıyor ne yapacağım ben bende bu programları örenmeyi çok istiyordum :(
AkzoNobel Kemipol - Kansai Altan'da Laboratuar Teknisyeni 

• İlhan SARICAN
  • Genel Yönetici
  • Usta
    • KRal Space
dosyam net çalışmıyor ne yapacağım ben bende bu programları örenmeyi çok istiyordum :(

1.olarak dosyam.nette  herhangi bir office videosu yok sadece flash videolarını kayıt eden program var. Orjinal linki atıyorum. You are not allowed to view links. Register or Login

bu program ile kraloyun.  vb oyunları  yani kısacası bütün flash dosyalarınızı download edip arsivinizde bulundurursunuz. Flashın linkini  bulabilirsiniz

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor